Asmeninės šventės

Asmeninės šventės

Artėja ypatinga diena? Leiskite mūsų komandai išpildyti slapčiausius jūsų norus,
sukurti Jums ir Jūsų svečiams šventinį meniu – spalvingą,
gardų ir nepamirštamą!

Vestuvės
Krikštynos
Gimtadieniai
Kalendorinės šventės

Vestuvės

Svajojate apie meilės miestą Paryžių, apie skonių ir kvapų jūras?  Leiskite pasirūpinti svarbiausia Jūsų gyvenimo diena, švenčiant ją liepų apsuptyje, nuostabioje vasaros terasoje, modernios prancūzų virtuvės restorane „Arrivée“. Mūsų restorano profesionalų komanda pasiūlys išskirtinius vieno kąsnio pikantiškus, saldžius užkandukus, pakvies į gastronominių atradimų kelionę vakarienės metu, o mūsų dekoratoriai pasirūpins Jūsų šventinio stalo estetika ir jūsų vakaro jaukumu!

Tai tobula vieta Jūsų meilės šventei!

Krikštynos

Krikštynos – viena svarbiausių šeimos švenčių.  Mažiesiems šventės dalyviams sukursime spalvingą vaišių stalą, pagaminsime labiausiai Jūsų mažylių mėgstamus patiekalus ir saldžiuosius gardėsius. Pagal pasirinktą šventės tematiką mūsų dekoratoriai sukurs vaikų žaidimų erdves uždarame vasaros terasos kieme.  Vaikams saugiai žaidžiant ir švenčiant, tėveliai galės mėgautis liepų paunksne, šeimos draugija bei individualiai Jums sukurtu šventės meniu.

Gimtadieniai

Ieškote jaukios ir erdvios, tačiau mieste įsikūrusios erdvės Jūsų šeimos šventei? Švęskite gimtadienį, jubiliejų, metinių sukaktį „Arrivée“ restorano vasaros terasoje,  kuri suteiks Jūsų šventei subtilaus privatumo ir jaukumo.  Jus pasitiksime su putojančio vyno taure ir gaiviaisiais vieno kąsnio užkandukais, svečius pakviesime prisėsti pievelėje įsikūrusioje ‘lounge’ zonoje, šventinius sveikinimus įamžinsite liepų paunksnėje, o vakarą tęsite su gurmaniška vakariene, naujais skoniais ir atradimais.  O šventės saldžiai pabaigai pasiūlysime mūsų restorano desertų šefo Evaldo Juškos sukurtų desertų, kurie spėjo užkariauti mūsų restorano svečių širdis.

Kalendorinės šventės

Nustebinkite! Degustacinės vakarienės, desertų ir vyno degustacijos, maisto ir gėrimų derinimo degustacijos-paskaitos, maisto gamybos užsiėmimai su mūsų restorano šefais – puiki dovana jūsų mylimam žmogui artėjančių švenčių proga.

Dalinkitės gardžiu džiugesiu!

Renginio užklausa

Tel.: +370 695 28208

Arba pateikite užklausą užpildydami žemiau esančią formą.