Verslo renginiai

Verslo renginiai

„Arrivée Gourmet Catering“ profesionalių šefų komanda pasirūpins išskirtiniu
Jūsų verslo renginio vaišių meniu ir stalo estetika.  

Banketai ir furšetai
Konferencijos
Renginiai įmonėms

Viena iš mūsų stiprybių – lankstumas kuriant išskirtinę prancūzišką gastronominę kelionę Jums, partneriams ir svečiams. Vieno kąsnio užkandukai Jūsų įmonės kolektyvo šventei, gimtadieniui, seminarui ar konferencijai, banketui ar furšetui sukurti pagal mūsų profesionalų receptus leis pažinti naujus skonių derinius, , maloniai nustebins savo pateikimo forma ir estetika. Prie užkandukų ir saldumynų pasiūlysime labiausiai tinkančius vynų derinius. Pasirinkus renginį organizuoti restorane „Arrivée“ pasirūpinsime pilnu svečių aptarnavimu, o mūsų dekoratoriai pasirūpins Jūsų šventės papuošimu.

Banketai ir furšetai

Dalykinių banketų ir furšetų organizavimas verslo renginiams įvairiose erdvėse. Restorano „Arrivée“ virtuvės komanda pasirūpins išskirtiniais vieno kąsnio užkandžiais, karštais patiekalais bei gėrimais. Pasirūpinsime renginio estetika, dekoravimu bei pilnu svečių aptarnavimu.

Konferencijos

Kavos pertraukėlių, užkandžių ir pietų organizavimas konferencijoms bei kitiems oficialiems renginiams.

Renginiai įmonėms

Įmonių ar organizacijų privačių renginių organizavimas. Pasirūpinsime išskirtinėmis jūsų renginio vaišėmis bei gėrimais, kurie bus pristatyti tiesiai iš restorano „Arrivée“.

Kiekvieną dieną kepamos prancūziškos bandelės ir kepiniai leis rytą pradėti gardžiai ir darbingai.  Įmonėms siūlome penktadienio rytmečio kepinių krepšelį – mėgaukitės šviežiomis „Viennoisiers“ sluoksniuotos sviestinės tešlos bandelėmis su rytinės kavos ar arbatos puodeliu puikaus kolektyvo draugijoje.

Renginio užklausa

Tel.: +370 695 28208

Arba pateikite užklausą užpildydami žemiau esančią formą.